Kamu İhaleleri

MALZEME SATIN ALINACAKTIR DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin Olan 132 Kalem Biyomedikal Sarf, Yedek Parça ve Demirbaş Malzemeleri Mal Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

MALZEME SATIN ALINACAKTIR DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin Olan 132 Kalem Biyomedikal Sarf, Yedek Parça ve Demirbaş Malzemeleri Mal Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Düzce), kayıtlarımızda 17 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺443.120.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Gülsa Tıbbi Cihazlar Ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. (1)Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Bimes Biyomedikal Sistemler Ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (1)Merkez Diş Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. (1)Gelecek Medikal Elektronik İnşaat Mobilya Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)A ve A Sağlık Anonim Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/408162 · 14.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Gülsa Tıbbi Cihazlar Ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi. — ₺7.760
2020/408162 · 14.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Gül Tıbbi Malzeme Restaurant Temizlik Nakliyat Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺37.135
2020/408162 · 14.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Bimes Biyomedikal Sistemler Ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi — ₺5.525
2020/408162 · 14.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Merkez Diş Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺49.054
2020/408162 · 14.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Gelecek Medikal Elektronik İnşaat Mobilya Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺42.571
2020/408162 · 11.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺16.800
2020/408162 · 10.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Edirne Mobil Sistemleri Medikal Ve Hastane Donanımları Tic.Ltd.Şti. — ₺9.750
2020/408162 · 10.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Hijyen Medikal Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺15.018
2020/408162 · 10.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺13.953
2020/408162 · 09.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺62.010
2020/408162 · 09.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺8.960
2020/408162 · 09.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Denizler Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺28.800
2020/408162 · 08.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Metko Medikal Ve Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺34.438
2020/408162 · 08.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Az Dental Diş Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺6.336
2020/408162 · 08.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Baxter Turkey Renal Hizmetler Anonim Şirketi — ₺34.479
2020/408162 · 08.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺37.800
2020/408162 · 08.12.2020

TIBBİ SARF MALZEME, YEDEK PARÇA VE DEMİRBAŞ

Kazanan: Kocaman Sağlık Araçve Gereçleri Tic Ltd.Şti. — ₺32.730