Kamu İhaleleri

MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüze bağlı 1 ve 2 Basamak Sağlık Tesislerinin İhtiyacı Olan 223 Kalem Kırtasiye, Matbu-Basım, Kartuş/Toner ve Temizlik Malzemesi Mal İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüze bağlı 1 ve 2 Basamak Sağlık Tesislerinin İhtiyacı Olan 223 Kalem Kırtasiye, Matbu-Basım, Kartuş/Toner ve Temizlik Malzemesi Mal İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Düzce), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺980.851.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş (1)Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Mega Teknik Kağıt Sanayi ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi (1)Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi (1)Fora-Can Elektronik Teks.Turz.Tic ve San.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/450589 · 07.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺226.610
2020/450589 · 04.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺134.855
2020/450589 · 04.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺153.492
2020/450589 · 03.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺120.795
2020/450589 · 03.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Mega Teknik Kağıt Sanayi ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺79.152
2020/450589 · 01.12.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺11.795
2020/450589 · 30.11.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺18.828
2020/450589 · 30.11.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺81.253
2020/450589 · 30.11.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺33.683
2020/450589 · 27.11.2020

KIRTASİYE, MATBU-BASIM, KARTUŞ/TONER VE TEMİZLİK

Kazanan: Fora-Can Elektronik Teks.Turz.Tic ve San.Ltd.Şti. — ₺120.390