Kamu İhaleleri

MEFRUŞAT, BİLGİSAYAR MALZEMELERİ VE UMKE ÇADIRI SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 218 Kalem Muhtelif Tüketim Malzemeleri, Temizlik, Kırtasiye, Mefruşat, Bilgisayar Malzemeleri ve UMKE Çadırı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

MEFRUŞAT, BİLGİSAYAR MALZEMELERİ VE UMKE ÇADIRI SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 218 Kalem Muhtelif Tüketim Malzemeleri, Temizlik, Kırtasiye, Mefruşat, Bilgisayar Malzemeleri ve UMKE Çadırı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Mersin), kayıtlarımızda 15 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺36.710.397.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/436917 · 17.08.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Oley Tıbbi Ürünler ve Medikal Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.377.636
2022/436917 · 29.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi — ₺15.380.267
2022/436917 · 26.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Hedef Tıbbi Ürünler San. ve Tic. Ltd Şti. — ₺1.370.880
2022/436917 · 26.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺67.267
2022/436917 · 26.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Hedef Tıbbi Ürünler San. ve Tic. Ltd Şti. — ₺2.467.400
2022/436917 · 26.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Oseka Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Tıbbı Cihazları Tekstil Temizlik Maddeleri Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺4.243.466
2022/436917 · 26.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Tuar E-Ticaret Endüstriyel Kimyasal Maddeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.431.067
2022/436917 · 25.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.428.000
2022/436917 · 25.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Ömer Aydın Kimyasallar ve Temizlik Malzemeleri Oto Bakım Ürünleri Özel Sürücü Kursları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺13.445
2022/436917 · 25.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Mega Teknik Kağıt Sanayi ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺55.700
2022/436917 · 25.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi — ₺532.840
2022/436917 · 25.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Köz Kitap Kırtasiye Konfeksiyon Tic San Ltd Şti — ₺1.395.409
2022/436917 · 22.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Elissa Plastik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.486.853
2022/436917 · 21.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Doğan Birlik Grup Tekstil Konfeksiyon Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺339.183
2022/436917 · 20.07.2022

TÜKETİM MALZEMELERİ, TEMİZLİK, KIRTASİYE,

Kazanan: Suzey Medikal Kırtasiye Tarım Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺120.985