Kamu İhaleleri

MENDERES İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Menderes İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 808 Öğrencinin 20 Taşıma Okula 50 Hat (Araç) İle 186 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer ihale sonuçları

MENDERES İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Menderes İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 808 Öğrencinin 20 Taşıma Okula 50 Hat (Araç) İle 186 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer (İzmir), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺715.356.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Gözdem Turizm Otomotiv Taş.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. (1)Mehmet Akın Turizm Taşımacılık İnşaat Narenciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)Yüzer Taşımacılık Hayvancılık Turizm Akaryakıt Ürünleri Oto Tamir Bakım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Bul-Tur Petrol Gıda Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺64.728
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gözdem Turizm Otomotiv Taş.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺251.379
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺75.516
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺26.226
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.110
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺43.710
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺43.338
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Mehmet Akın Turizm Taşımacılık İnşaat Narenciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺24.087
2020/365276 · 08.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Yüzer Taşımacılık Hayvancılık Turizm Akaryakıt Ürünleri Oto Tamir Bakım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺94.302
2020/365276 · 07.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺46.500
2020/365276 · 03.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Bul-Tur Petrol Gıda Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺20.460