Kamu İhaleleri

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DÜZCE MERKEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Taşıma Hizmeti İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DÜZCE MERKEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Taşıma Hizmeti İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Düzce), kayıtlarımızda 18 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.989.714.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Düzce-Yığılca Turizm Tic.Ltd.Şti. (1)Ayyıldızlar Nakliy.Gıda İnşaat Sanay Tic.Ltd.Şti. (1)Özgürler Uluslararas Nakliyat İnş.San ve Tic.Ltd.Şti. (1)S.S.Zirve Tur Minübüs Ve Otobüs Mot Taşıyıcılar Koop (1)Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/397158 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺103.922
2021/397158 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺85.540
2021/397158 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Düzce-Yığılca Turizm Tic.Ltd.Şti. — ₺151.060
2021/397158 · 02.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ayyıldızlar Nakliy.Gıda İnşaat Sanay Tic.Ltd.Şti. — ₺934.570
2021/397158 · 02.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺160.342
2021/397158 · 02.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.868
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺60.970
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺30.940
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺37.310
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺102.830
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺161.980
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺354.536
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺124.670
2021/397158 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Özgürler Uluslararas Nakliyat İnş.San ve Tic.Ltd.Şti. — ₺143.780
2021/397158 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: S.S.Zirve Tur Minübüs Ve Otobüs Mot Taşıyıcılar Koop — ₺130.494
2021/397158 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺57.330
2021/397158 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺157.612
2021/397158 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺141.960