Kamu İhaleleri

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DÜZCE MERKEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Ortaöğretim ve İHO Öğrenci Taşıma Hizmeti İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DÜZCE MERKEZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Ortaöğretim ve İHO Öğrenci Taşıma Hizmeti İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Düzce), kayıtlarımızda 18 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺5.392.472.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Didi Taşımacılık Temizlik Gıda Turizm İnşaat Otomotiv Petrol Yayıncılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Öz-Nür Nakliyat Orm.Ürün.Ve Gıda Maddel.Tic.Ltd.Şti. (1)DZC Turizm Nakliye Gıda İnş.Temizlik San Ve Tic.Ltd.Şti. (1)Ayyıldızlar Nakliy.Gıda İnşaat Sanay Tic.Ltd.Şti. (1)S.S.Zirve Tur Minübüs Ve Otobüs Mot Taşıyıcılar Koop (1)Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/399594 · 06.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Didi Taşımacılık Temizlik Gıda Turizm İnşaat Otomotiv Petrol Yayıncılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺36.400
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺138.320
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺473.200
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺107.380
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺123.396
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Öz-Nür Nakliyat Orm.Ürün.Ve Gıda Maddel.Tic.Ltd.Şti. — ₺243.880
2021/399594 · 03.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺67.886
2021/399594 · 02.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: DZC Turizm Nakliye Gıda İnş.Temizlik San Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺468.826
2021/399594 · 02.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Ayyıldızlar Nakliy.Gıda İnşaat Sanay Tic.Ltd.Şti. — ₺2.268.630
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺139.230
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺87.906
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺158.340
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺113.750
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺63.700
2021/399594 · 01.09.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺118.300
2021/399594 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺118.300
2021/399594 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: S.S.Zirve Tur Minübüs Ve Otobüs Mot Taşıyıcılar Koop — ₺110.474
2021/399594 · 31.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺554.554