Kamu İhaleleri

REKLAM MATERYALLERİ, TEMİZLİK, BAHÇIVAN VE EĞİTİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 433 Kalem Kırtasiye, Basılı Evrak, Toner, Malzemeleri, Reklam Materyalleri, Temizlik, Bahçıvan ve Eğitim Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

REKLAM MATERYALLERİ, TEMİZLİK, BAHÇIVAN VE EĞİTİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 433 Kalem Kırtasiye, Basılı Evrak, Toner, Malzemeleri, Reklam Materyalleri, Temizlik, Bahçıvan ve Eğitim Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Bilecik), kayıtlarımızda 14 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺9.315.679.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2022/36922 · 11.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.114.989
2022/36922 · 11.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Setenay Medikal Kağıt Endüstriyel Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺314.630
2022/36922 · 08.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺312.440
2022/36922 · 08.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺83.858
2022/36922 · 07.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.667.326
2022/36922 · 07.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺421.575
2022/36922 · 07.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.928.684
2022/36922 · 06.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺7.533
2022/36922 · 06.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Tus Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺38.500
2022/36922 · 06.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Mega Teknik Kağıt Sanayi ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺135.719
2022/36922 · 06.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.047.950
2022/36922 · 05.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi — ₺36.020
2022/36922 · 05.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺184.230
2022/36922 · 05.04.2022

KIRTASİYE, BASILI EVRAK, TONER, BİLİŞİM MALZEMELERİ,

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺22.225