Kamu İhaleleri

SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 2021 Yılı gıda malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ 2021 Yılı gıda malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Kayseri), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.408.832.

En çok ihale kazanan firmalar

GNT İnci Su Ürünleri Balıkçılık Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (1)Kayseri Un ve Unlu Mamülleri Turizm Petrol Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Tok-Yat Tavukçuluk Gıda Unlu Mam.Lokantacılık San.Tic.Ltd.Şt (1)Yüksel Gıda Tekstil Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Nisan Duru Gıda Temizlik Tekstil ve İhtiyaç Maddeleri Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi (1)Serpilabla Gıda Maddeleri Turizm Tekstil İnşaat San.ve Tic.A.Ş. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/481516 · 18.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: GNT İnci Su Ürünleri Balıkçılık Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺328.000
2021/481516 · 18.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Kayseri Un ve Unlu Mamülleri Turizm Petrol Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺658
2021/481516 · 18.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Tok-Yat Tavukçuluk Gıda Unlu Mam.Lokantacılık San.Tic.Ltd.Şt — ₺490.808
2021/481516 · 15.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Yüksel Gıda Tekstil Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.400
2021/481516 · 15.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺18.490
2021/481516 · 15.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nisan Duru Gıda Temizlik Tekstil ve İhtiyaç Maddeleri Taahhüt Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺61.028
2021/481516 · 15.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Serpilabla Gıda Maddeleri Turizm Tekstil İnşaat San.ve Tic.A.Ş. — ₺114.675
2021/481516 · 15.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Vanilin Unlu Mamülleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺114.595
2021/481516 · 14.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺873.129
2021/481516 · 13.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺172.650
2021/481516 · 12.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺213.300
2021/481516 · 12.10.2021

GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺7.100