Kamu İhaleleri

SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ADANA ÇUKUROVA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 95 Kalem Mefruşat-Temizlik-Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ADANA ÇUKUROVA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 95 Kalem Mefruşat-Temizlik-Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Adana), kayıtlarımızda 10 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺461.396.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Mega Teknik Kağıt Sanayi Ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi (1)Adahan Kurumsal Personel Hizmetleri Anonim Şirketi (1)Alıştım İthalat İhracat Turizm İnşaat Temizlik Özel Yurtlar Tarım Hayv.Gıda Yemek.Mad.Otom.Hastane Özel Güvenlik Paz. San. Ticaret Limited Şirketi (1)Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi (1)Tagü Yönetim Organizasyon İnşaat Taahhüt E-Ticaret Tarım Ürünleri Hayvancılık Gübre Medikal Dış Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Güneyli Endüstriyel Temizlik Ürünleri Duşakabin Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Mega Teknik Kağıt Sanayi Ve Gıda Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺16.425
2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Adahan Kurumsal Personel Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺21.600
2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Alıştım İthalat İhracat Turizm İnşaat Temizlik Özel Yurtlar Tarım Hayv.Gıda Yemek.Mad.Otom.Hastane Özel Güvenlik Paz. San. Ticaret Limited Şirketi — ₺176.720
2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺8.120
2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺18.156
2020/652297 · 22.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.000
2020/652297 · 19.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺33.750
2020/652297 · 19.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺104.400
2020/652297 · 18.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Tagü Yönetim Organizasyon İnşaat Taahhüt E-Ticaret Tarım Ürünleri Hayvancılık Gübre Medikal Dış Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺11.250
2020/652297 · 18.02.2021

MEFRUŞAT-TEMİZLİK-KIRTASİYE MALZEMESİVE TONER

Kazanan: Güneyli Endüstriyel Temizlik Ürünleri Duşakabin Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Gıda Pazarlama Dağıtım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺51.975