Kamu İhaleleri

SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ - SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 66 Kalem Tıbbi Sarf Biyomedikal ve Laboratuvar Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

SATIN ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ - SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 66 Kalem Tıbbi Sarf Biyomedikal ve Laboratuvar Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Gümüşhane), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.304.647.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Öztürk Medikal İnşaat Turizm Ve Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (1)Detay Medikal Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. (1)Erzincan Uğur Itriyat Kozmetik Tıbbi Malzeme Deri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi (1)NPS İlaç Sanayi Anonim Şirketi (1)Tekno-Farma Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/195009 · 25.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Öztürk Medikal İnşaat Turizm Ve Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti. — ₺96.240
2021/195009 · 25.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Detay Medikal Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺42.000
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺31.250
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Erzincan Uğur Itriyat Kozmetik Tıbbi Malzeme Deri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺60.828
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺22.496
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: NPS İlaç Sanayi Anonim Şirketi — ₺4.620
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Tekno-Farma Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺304.340
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Denizgrup Medikal Ve Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺390.000
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Bahar Medikal Tıbbi Malzeme Ve İnşaat Taah.Tic.Ltd.Ş — ₺158.589
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Ar-Es Tıb.Elk.Ci.Mal Sağ.Dan.Hiz.Tic.San.İh.İt.Ltd.Şt — ₺21.589
2021/195009 · 18.05.2021

TIBBİ SARF BİYOMEDİKAL VE LABORATUVAR MALZEMESİ

Kazanan: Trof Sağlık Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti — ₺172.695