Kamu İhaleleri

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 223 Kalem Biyomedikal Cihaz Ekipmanları ve Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 223 Kalem Biyomedikal Cihaz Ekipmanları ve Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Çorum), kayıtlarımızda 11 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺905.307.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Mikrotek Tıbbi Cihazlar ve Havalandırma Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi (2)Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (1)Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. (1)Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/147413 · 14.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Mikrotek Tıbbi Cihazlar ve Havalandırma Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺55.820
2021/147413 · 14.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Effe Group Medikal İnşaat Taahhüt Taşımacılık Sağlık Hizmetleri Temizlik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺138.584
2021/147413 · 05.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺6.930
2021/147413 · 02.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺221.921
2021/147413 · 02.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Mikrotek Tıbbi Cihazlar ve Havalandırma Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺10.660
2021/147413 · 02.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺205.143
2021/147413 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Metromed Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. — ₺1.932
2021/147413 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Alparslan Çalışkan Tıbbi Cihazlar Elektrik Elektronik Telekomünikasyon Bilgisayar İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺183.000
2021/147413 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. — ₺2.556
2021/147413 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. — ₺64.928
2021/147413 · 01.07.2021

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Ar-Es Tıb.Elk.Ci.Mal Sağ.Dan.Hiz.Tic.San.İh.İt.Ltd.Şt — ₺13.833