Kamu İhaleleri

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 256 Kalem Temizlik Kırtasiye Bilgisayar Mefruşat Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 256 Kalem Temizlik Kırtasiye Bilgisayar Mefruşat Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Tunceli), kayıtlarımızda 12 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.054.985.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi (1)Çağlar Çınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (1)Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi (1)Türkkartuş Toner Yazıcı Baskı Teknolojileri Kırtasiye Ve Dış Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/210017 · 24.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺140.363
2020/210017 · 22.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺17.580
2020/210017 · 22.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: FCF Doruk Temizlik Plastik Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺277.611
2020/210017 · 22.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi — ₺90.920
2020/210017 · 22.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Çağlar Çınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺25.695
2020/210017 · 22.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺220.098
2020/210017 · 19.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺39.800
2020/210017 · 17.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺35.144
2020/210017 · 17.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺180.110
2020/210017 · 16.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺6.076
2020/210017 · 16.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Ortaklar Eğitim Kırtasiye Ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi — ₺9.699
2020/210017 · 16.06.2020

TEMİZLİK KIRTASİYE BİLGİSAYAR MEFRUŞAT MALZEMESİ

Kazanan: Türkkartuş Toner Yazıcı Baskı Teknolojileri Kırtasiye Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺11.890