Kamu İhaleleri

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 276 Kalem Biyomedikal Cihaz Ekipmanları Ve Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır ihale sonuçları

SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 276 Kalem Biyomedikal Cihaz Ekipmanları Ve Sarf Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır (Çorum), kayıtlarımızda 22 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺1.381.464.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. (2)Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (2)Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi (2)Kocaman Sağlık Araç ve Gereçleri Tic Ltd.Şti. (1)Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/131040 · 09.07.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺28.930
2020/131040 · 06.07.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺132.071
2020/131040 · 02.07.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺120.085
2020/131040 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Kocaman Sağlık Araç ve Gereçleri Tic Ltd.Şti. — ₺142.200
2020/131040 · 01.07.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺55.045
2020/131040 · 23.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺16.560
2020/131040 · 23.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺14.840
2020/131040 · 23.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Birey Medikal İnşaat Gıda Temizlik Limited Şirketi — ₺97.328
2020/131040 · 22.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺11.848
2020/131040 · 19.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Vascudem Sağlık Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi — ₺34.900
2020/131040 · 19.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Tic.Taahhüd Ltd Şti. — ₺60.607
2020/131040 · 19.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi — ₺22.295
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Tekno Dental Medikal Diş Hekimliği Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şiketi — ₺11.734
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺142.012
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺252.321
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Lider Diş İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.275
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺3.496
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Anadolu Mega Medikal Ürünler Ticaret Limited Şirketi — ₺44.300
2020/131040 · 18.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Yükseliş Hastane Ekipmanl İmalat San ve Tic Ltd Şti — ₺90.356
2020/131040 · 17.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: AZ Dental Diş Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺13.628
2020/131040 · 17.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺45.590
2020/131040 · 16.06.2020

BİYOMEDİKAL CİHAZ EKİPMANLARI VE SARF MALZEME

Kazanan: CMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺39.044