Kamu İhaleleri

TIP FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 134 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

TIP FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 134 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Samsun), kayıtlarımızda 21 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺17.737.141.

En çok ihale kazanan firmalar

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2021/334140 · 17.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺1.802.760
2021/334140 · 17.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺379.500
2021/334140 · 17.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺715.000
2021/334140 · 02.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: CGR Medikal Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺96.800
2021/334140 · 01.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Eba Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.055.000
2021/334140 · 01.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Atakmedi Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺296.000
2021/334140 · 01.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺18.000
2021/334140 · 01.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Sipahi Tarım Ürün.İnş.Tic.San Ltd.Şti — ₺904.000
2021/334140 · 01.11.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺579.929
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Türksoy Medikal Tıbbi Gereçler Sağlık Hizmet Gıda Turizm Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.016.000
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Asset Medikal Tasarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺970.100
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Dr Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺165.750
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Er Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺688.910
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺410.100
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Nanolab Medikal Ürünleri Pazarlama İnşaat Tarım Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺422.400
2021/334140 · 27.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti — ₺236.500
2021/334140 · 26.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Biyotem Sağlık Malzemeleri ve Hizmetleri Pazarlama Turizm Anonim Şirketi — ₺269.400
2021/334140 · 26.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺6.338.800
2021/334140 · 26.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: İlkem Medikal Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺316.335
2021/334140 · 26.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Medikal Tıbbi Malzemeler Galeri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺680.470
2021/334140 · 26.10.2021

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

Kazanan: Derya Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺375.387