Kamu İhaleleri

TURGUTLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temel Eğitim Öğrenci Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

TURGUTLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temel Eğitim Öğrenci Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Manisa), kayıtlarımızda 13 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺463.860.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

Sonuçlanan ihaleler

2021/377026 · 25.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺64.800
2021/377026 · 25.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺96.300
2021/377026 · 24.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.940
2021/377026 · 20.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.660
2021/377026 · 20.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.200
2021/377026 · 19.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺35.100
2021/377026 · 19.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺28.800
2021/377026 · 18.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺28.440
2021/377026 · 17.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺27.900
2021/377026 · 17.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺33.660
2021/377026 · 17.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.200
2021/377026 · 17.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.200
2021/377026 · 17.08.2021

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.660