Kamu İhaleleri

VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan ilköğretim güzergâh listesi dâhilinde 282 yerleşim merkezinde bulunan 6058 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin 469 taşıma aracıyla 191 Gün 56 ilköğretim taşıma merkezine taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: ihale sonuçları

VİRANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan ilköğretim güzergâh listesi dâhilinde 282 yerleşim merkezinde bulunan 6058 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin 469 taşıma aracıyla 191 Gün 56 ilköğretim taşıma merkezine taşınması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: (Şanlıurfa), kayıtlarımızda 25 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺6.425.091.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Parlak Kardeş Turizm Taşımacılık İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Celal Kubat Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Virantur Taşımacılık Turizm İnşaat Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi (1)Lider Toprak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Viptaş Taşımacılık Otomotiv Temizlik İnşaat Tarım Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)Mehmet Kaya ve Kardeşleri İnşaat Gıda Nakliyat Petrol Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/306256 · 02.10.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺188.232
2020/306256 · 30.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺280.116
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Parlak Kardeş Turizm Taşımacılık İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺348.564
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Celal Kubat Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺199.485
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Virantur Taşımacılık Turizm İnşaat Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺413.664
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Lider Toprak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺385.020
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Viptaş Taşımacılık Otomotiv Temizlik İnşaat Tarım Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺382.230
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Mehmet Kaya ve Kardeşleri İnşaat Gıda Nakliyat Petrol Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺204.600
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺313.410
2020/306256 · 28.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Karacadağ Otomotiv Nakliye İnşaat İnşaat Tarım Gıda Hayvancılık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺473.184
2020/306256 · 25.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺323.082
2020/306256 · 25.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: NSH İnşaat Müt.Müh.Tur.Gıd.Tek.Sağ.Hiz.San.Tic.Ltd.Ş — ₺96.534
2020/306256 · 25.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Akyıldız Müşavirlik Taşımacılık Taahhüt Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺61.008
2020/306256 · 25.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Çakan Kardeşler Taşımacılık Nakliyat Gıda Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺377.022
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺128.340
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺99.510
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Seçkin Ezka Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺118.296
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺122.946
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Başaranbey Tarım Taşıma ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺202.740
2020/306256 · 24.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Mehmetsaitoğulları Turizm Petrol Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺321.594
2020/306256 · 23.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺140.616
2020/306256 · 23.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Germen Taşımacılık Tarım İnşaat Gıda Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺499.968
2020/306256 · 22.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺344.844
2020/306256 · 22.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Karacan Seyahat Taşımacılık Petrol Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺81.840
2020/306256 · 22.09.2020

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Kazanan: Nimeter Kuyumculuk Gıda Tarım Petrol Nakliyat Otomotiv Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺318.246