Kamu İhaleleri

YATAĞAN BELEDİYESİ Yatağan İlçesine Bağlı Mahallelere Çok Amaçlı Sosyal Tesis Alanı Çatı İmalatı Yapılması Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. ihale sonuçları

YATAĞAN BELEDİYESİ Yatağan İlçesine Bağlı Mahallelere Çok Amaçlı Sosyal Tesis Alanı Çatı İmalatı Yapılması Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. (Muğla), kayıtlarımızda 15 kamu ihalesini sonuçlandırdı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺2.520.734.

Alım kalıbı — en çok alım yapılan sektörler

En çok ihale kazanan firmalar

Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti (8)Mehmet Ali İpek Güney İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (1)

KVKK gereği yalnız tüzel kişi unvanları.

Sonuçlanan ihaleler

2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺156.241
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺128.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺230.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺141.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺176.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺137.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺155.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺138.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Nayır Demir Çelik İnşaat Taah.PVC.ve Yap Malz.San.Tic.Ltd.Şti — ₺230.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Mehmet Ali İpek Güney İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺210.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺102.000
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺177.500
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺169.879
2020/467165 · 28.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺140.114
2020/467165 · 27.10.2020

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), SYM Grup Demir Çelik İmalat İnş.San. ve Tic.Ltd.Şti. İş Ortaklığı İş Ortaklığı — ₺230.000