Madencilik ve Temel Metaller ihale sonuçları
Madencilik ve Temel Metaller sektöründe kayıtlarımızda 12 ihale sonuçlandı; toplam sözleşme bedeli yaklaşık ₺127.566.495, ihale başına ortalama 5.3 istekli.
- Sonuçlanan ihale
- 12
- Toplam sözleşme bedeli
- ₺127.566.495
- Ort. istekli sayısı
- 5.3
Madencilik ve Temel Metaller sektöründe en çok kazanan firmalar
| Firma | İhale | Toplam bedel |
|---|---|---|
| RS Analitik Medikal Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi | 2 | ₺163.673 |
| Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺13.101.200 |
| Baysem Yapı İnşaat Taşımacılık Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺924.000 |
| Hakensan İnşaat Nakliye Madencilik Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺1.966.000 |
| Akyıl Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi | 1 | ₺13.277.800 |
| Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺849.000 |
| Ç-Taş İnşaat Madencilik Tekstil Turizm Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺21.033.902 |
| Dörtay Turizm İnşaat İletişim Gıda Ticaret Limited Şirketi | 1 | ₺36.400.000 |
KVKK gereği yalnız tüzel kişi (şirket) unvanları listelenir. Bu sıralama en yeni 10 sonuç içinden çıkarılmıştır (toplam 12).
Son sonuçlar
2026/1215694 · 3'üncü Hava İstihkam İnşaat Tabur Komutanlığı · Ankara · 31.08.2026
4 Kısım 11 Kalem 1'inci Kısım Asfalt Kırmataş Malzemesi Alımı, 2'nci Kısım Beton Kırmataş Malzemesi Alımı, 3'üncü Kısım Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kazanan: Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺13.101.200
2026/1331407 · İpsala Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü · Edirne · 31.08.2026
Nervürlü İnşaat Demiri Mal Alımı İşi
Kazanan: Baysem Yapı İnşaat Taşımacılık Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺924.000
2026/1372922 · Ergani Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü · Diyarbakır · 31.08.2026
Belediyemiz Tarafından Mezarlık Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere İnşaat Malzemesi Alım İşi
Kazanan: Hakensan İnşaat Nakliye Madencilik Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.966.000
2026/1215694 · 3'üncü Hava İstihkam İnşaat Tabur Komutanlığı · Ankara · 31.08.2026
4 Kısım 11 Kalem 1'inci Kısım Asfalt Kırmataş Malzemesi Alımı, 2'nci Kısım Beton Kırmataş Malzemesi Alımı, 3'üncü Kısım Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kazanan: Akyıl Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi — ₺13.277.800
2026/1215694 · 3'üncü Hava İstihkam İnşaat Tabur Komutanlığı · Ankara · 31.08.2026
4 Kısım 11 Kalem 1'inci Kısım Asfalt Kırmataş Malzemesi Alımı, 2'nci Kısım Beton Kırmataş Malzemesi Alımı, 3'üncü Kısım Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kazanan: Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺849.000
2026/1215694 · 3'üncü Hava İstihkam İnşaat Tabur Komutanlığı · Ankara · 31.08.2026
4 Kısım 11 Kalem 1'inci Kısım Asfalt Kırmataş Malzemesi Alımı, 2'nci Kısım Beton Kırmataş Malzemesi Alımı, 3'üncü Kısım Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kazanan: Ç-Taş İnşaat Madencilik Tekstil Turizm Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺21.033.902
2026/1275271 · Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı · Kütahya · 28.08.2026
Dumlupınar Üniversitesi Birimleri İçin Temizlik Malzemesi, SSD ve Laboratuvar Sarf Malzemesi
Kazanan: RS Analitik Medikal Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺48.000
2026/1275271 · Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı · Kütahya · 28.08.2026
Dumlupınar Üniversitesi Birimleri İçin Temizlik Malzemesi, SSD ve Laboratuvar Sarf Malzemesi
Kazanan: RS Analitik Medikal Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺115.673
2026/1349369 · Alaçam Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü · Samsun · 25.08.2026
A ve B Tipi Kırma Mıcır Malzemesi
Kazanan: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.500.000
2026/1185485 · Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı - Yol Yapım ve Bakım İdare Şube Müdürlüğü · Kocaeli · 25.08.2026
2026 Yılı Muhtelif İşlerde Kullanılmak Üzere İnşaat Demiri ve Çelik Hasır
Kazanan: Dörtay Turizm İnşaat İletişim Gıda Ticaret Limited Şirketi — ₺36.400.000
Sık sorulanlar
- Madencilik ve Temel Metaller sektöründe kaç kamu ihalesi sonuçlandı?
- Kayıtlarımızda madencilik ve temel metaller alanında (CPV bölümü 14) sonuçlanmış 12 kamu ihalesi bulunuyor, toplam sözleşme bedeli ₺127.566.495. Görece dar bir alan; ilan sayısı az olduğu için tek bir idarenin alım takvimi tabloyu belirgin biçimde değiştirebilir.
- Madencilik ve Temel Metaller ihalelerinde ortalama kaç istekli yarışıyor?
- Sonuçlanan ihalelerde ortalama 5,3 istekli teklif vermiş. Ülke ortalaması 5,89 istekli; bu sektörde katılım ortalamanın altında. Az istekli, hazırlıklı firma için görece avantajlı bir alan demektir.
- Madencilik ve Temel Metaller ihalelerini en çok hangi firmalar kazanıyor?
- Listelenen dönemde en çok ihale kazanan firmalar: RS Analitik Medikal Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi (2 ihale). Sıralama yalnız kayıtlarımızdaki sonuç ilanlarına dayanır ve tüzel kişileri kapsar; şahıs firmaları KVKK gereği listelenmez.
Kaynak: EKAP · Kamu İhaleleri derlemesi. Bağlayıcı bilgi için EKAP esastır.
Madencilik ve Temel Metaller sektöründe rakip analizini yapay zekâ ile yapın
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →