01/01/2022-30/06/2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere 51 Kalem Sebze/Meyve
Gıda ve İçecek"01/01/2022-30/06/2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere 51 Kalem Sebze/Meyve" ihalesinin sonucu (İKN 2021/817283). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/817283
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺268.300
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 20.01.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/817283 · Sonuç tarihi: 20.01.2022
İhalenin konusu
51 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (6,1 istekli) %84 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺268.300 — Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (386.586,8 ₺) %31 altında.
- İdare hakkında: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.