01/01/2022-31/12/2022 tarihleri arasında (252 iş günü süreyle 2 adet 27 kişilik+ 1 adet 19 kişilik midibüsle) TC Ticaret Bakanlığı- Muratbey Gümrük Müdürlüğü personelinin Personel Taşıma İşidir
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTicaret Bakanlığı -Muratbey Gümrük Müdürlüğü- tarafından açılan "01/01/2022-31/12/2022 tarihleri arasında (252 iş günü süreyle 2 adet 27 kişilik+ 1 adet 19 kişilik midibüsle) TC Ticaret Bakanlığı- Muratbey Gümrük Müdürlüğü personelinin Personel Taşıma İşidir" ihalesini Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi 459.648 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/557879).
- İhale Kayıt No
- 2021/557879
- Kazanan firma
- Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺459.648
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 29.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/557879 · Sonuç tarihi: 29.11.2021
İhalenin konusu
01.01.2022/31.12.2022 tarihleri arasında (252 iş günü süreyle 2 adet 27 kişilik+ 1 adet 19 kişilik midibüsle) T.C. Ticaret Bakanlığı- Muratbey Gümrük Müdürlüğü personelinin personel taşıma hizmet alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,8 istekli) %31 altında.
- Kazananın karnesi: Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺14.032.400.
- İdare hakkında: Ticaret Bakanlığı -Muratbey Gümrük Müdürlüğü- adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.