01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Malzemeli Öğle Yemeği Alım, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alım İhalesi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKonya Defterdarlığı tarafından açılan "01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Malzemeli Öğle Yemeği Alım, Dağıtım ve Servis Hizmetleri Alım İhalesi" ihalesini Hacıoğlu Caterıng Restoran Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5.005.350 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1656030).
- İhale Kayıt No
- 2025/1656030
- Kazanan firma
- Hacıoğlu Caterıng Restoran Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺5.005.350
- İstekli sayısı
- 4
- İdare
- Konya Defterdarlığı
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 15.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1656030 · Sonuç tarihi: 15.12.2025
İhalenin konusu
01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 34.050 Öğün Malzemeli Öğle Yemeği Alım, Dağıtım ve Servis Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %26 altında.
- İdare hakkında: Konya Defterdarlığı adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.