01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında (Sürücülü-Akaryakıtlı) 2 Adet 17-18 Kişilik Minibüs Personel Servisi Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriGümrük Müdürlüğü- Türkgözü Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında (Sürücülü-Akaryakıtlı) 2 Adet 17-18 Kişilik Minibüs Personel Servisi Kiralama İşi" ihalesini İnvincible Petrol Eğlence Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1.926.474 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1530707).
- İhale Kayıt No
- 2025/1530707
- Kazanan firma
- İnvincible Petrol Eğlence Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.926.474
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ardahan
- Sonuç tarihi
- 06.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1530707 · Sonuç tarihi: 06.11.2025
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %46 altında.
- Kazananın karnesi: İnvincible Petrol Eğlence Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.198.474.
- İdare hakkında: Gümrük Müdürlüğü- Türkgözü Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.