01/01/2027-31/12/2028 Tarihleri Arası İki Adet Sürücülü Binek Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriYalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından açılan "01/01/2027-31/12/2028 Tarihleri Arası İki Adet Sürücülü Binek Araç Kiralama" ihalesini Malatya Rota Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Ormancılık Hayvancılık Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 4.006.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/1250449).
- İhale Kayıt No
- 2026/1250449
- Kazanan firma
- Malatya Rota Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Ormancılık Hayvancılık Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.006.800
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Yalova
- Sonuç tarihi
- 31.08.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1250449 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
İhalenin konusu
Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Resmi Hizmetlerinin Yürütülmesi Amacıyla 01/01/2027-31/12/2028 Tarihleri Arası 2 Adet Sürücülü Binek Tip Araç Kiralama Hizmet Alımı (Akaryakıt Hariç)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %36 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Malatya Rota Taşımacılık Turizm Temizlik İnşaat Taahhüt Ormancılık Hayvancılık Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.904.894.
- İdare hakkında: Yalova Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.