01/04/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında 37(Otuz Yedi) Adet Sürücülü ve Akaryakıtsız Taşıt Kiralanması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKonak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından açılan "01/04/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında 37(Otuz Yedi) Adet Sürücülü ve Akaryakıtsız Taşıt Kiralanması" ihalesini Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık Ve Gıda Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 2.643.054 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/30437).
- İhale Kayıt No
- 2022/30437
- Kazanan firma
- Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık Ve Gıda Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.643.054
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 17.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/30437 · Sonuç tarihi: 17.03.2022
İhalenin konusu
7 Adet Binek Otomobil-20 Adet Camlı Kapalı Kasa Kamyonet- 3 Adet Çift Sıra Kabin Kamyonet-4 Adet Minibüs,2 Adet Minibüs İle 1 Adet Otobüs
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Binek Otomobil-20 Adet Camlı Kapalı Kasa Kamyonet- 3 Adet Çift Sıra Kabin Kamyonet-4 Adet Minibüs | 7 | Adet |
| Minibüs İle 1 Adet Otobüs | 2 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %35 altında.
- Kazananın karnesi: Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık Ve Gıda Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.333.797.
- İdare hakkında: Konak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.