01/05/2026 – 31/12/2026 Tarihleri Arasında 8 Aylık Akaryakıt Hariç 1 (Bir) Adet T-9 Panel Tipi (Camlı Minivan) ve 1 (Bir) Adet T-8 Pick-Up 4x4 Sürücülü Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriIsparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan "01/05/2026 – 31/12/2026 Tarihleri Arasında 8 Aylık Akaryakıt Hariç 1 (Bir) Adet T-9 Panel Tipi (Camlı Minivan) ve 1 (Bir) Adet T-8 Pick-Up 4x4 Sürücülü Araç Kiralama" ihalesini Mihra Filo Turizm Taşımacılık Otomotiv Kurumsal Hizmetler Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 782.115,36 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/554572).
- İhale Kayıt No
- 2026/554572
- Kazanan firma
- Mihra Filo Turizm Taşımacılık Otomotiv Kurumsal Hizmetler Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺782.115
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Isparta
- Sonuç tarihi
- 21.04.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/554572 · Sonuç tarihi: 21.04.2026
İhalenin konusu
01/05/2026 – 31/12/2026 Tarihleri Arasında 8 Aylık Akaryakıt Hariç 1 (Bir) Adet T-9 Panel Tipi (Camlı Minivan) ve 1 (Bir) Adet T-8 Pick-Up 4x4 Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,7 istekli) %57 altında.
- Kazananın karnesi: Mihra Filo Turizm Taşımacılık Otomotiv Kurumsal Hizmetler Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.679.115.
- İdare hakkında: Isparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.