01/07/2022-30/06/2024 Tarihleri Arası 24 Ay Süreyle 4 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmeti
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriGaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan "01/07/2022-30/06/2024 Tarihleri Arası 24 Ay Süreyle 4 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmeti" ihalesini Kervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.163.580,12 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 11 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/487675).
- İhale Kayıt No
- 2022/487675
- Kazanan firma
- Kervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.163.580
- İstekli sayısı
- 11
- İl
- Gaziantep
- Sonuç tarihi
- 20.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/487675 · Sonuç tarihi: 20.07.2022
İhalenin konusu
01/07/2022-30/06/2024 Tarihleri Arası 24 Ay Süreyle 4 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 11 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %104 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Kervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.245.522.
- İdare hakkında: Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.