01-10-2022/31-12-2022 Tarihleri Arası 43700 lt Motorin, 2250 lt Kurşunsuz Benzin ve 550 lt Adblue Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiEmet Belediyesi Emet Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından açılan "01-10-2022/31-12-2022 Tarihleri Arası 43700 lt Motorin, 2250 lt Kurşunsuz Benzin ve 550 lt Adblue Alımı" ihalesini Bekarlar Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.054.623 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/802154).
- İhale Kayıt No
- 2022/802154
- Kazanan firma
- Bekarlar Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.054.623
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Kütahya
- Sonuç tarihi
- 16.09.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/802154 · Sonuç tarihi: 16.09.2022
İhalenin konusu
43700 lt Motorin 2250 lt Kurşunsuz Benzin 550 lt Adblue Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,3 istekli) %70 altında.
- Kazananın karnesi: Bekarlar Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.622.823.
- İdare hakkında: Emet Belediyesi Emet Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Bekarlar Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →