01 Ocak 2021- 31 Aralık 2021 Tarihleri Arası Personel Taşıma Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriYönetim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından açılan "01 Ocak 2021- 31 Aralık 2021 Tarihleri Arası Personel Taşıma Hizmet Alımı" ihalesini ACK Cam Sanayi Anonim Şirketi 724.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/528321).
- İhale Kayıt No
- 2020/528321
- Kazanan firma
- ACK Cam Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺724.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 24.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/528321 · Sonuç tarihi: 24.12.2020
İhalenin konusu
18-20 arası koltuk kapasiteli Minibüs araçlarının 3250 sefer ve 27+1 Midibüs aracının da 250 sefer alınması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ACK Cam Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺19.251.006.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
ACK Cam Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →