02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arası Araç Kiralama Hizmeti ve Baskı Hizmeti Alımı
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arası Araç Kiralama Hizmeti ve Baskı Hizmeti Alımı ihalesi (İKN 2019/540647) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/540647
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/540647 · Sonuç tarihi: 26.12.2019
İhalenin konusu
12 Ay 2 adet Araç Kiralama Hizmeti Alımı ve Baskı Hizmeti Alımı ( 1.000.000 Adet A4 Siyah Beyaz ve 100.000 Adet A4 Renkli Baskı)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2 adet Araç Kiralama Hizmeti Alımı ve Baskı Hizmeti Alımı ( 1.000.000 Adet A4 Siyah Beyaz | 12 | Ay |
| A4 Renkli Baskı) | 100.000 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar