05 Temmuz-18 Eylül 2021 tarihleri arası 10 dönem halinde gerçekleşecek olan Marmaracık Kampında Organizasyon Hizmet Alımı
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "05 Temmuz-18 Eylül 2021 tarihleri arası 10 dönem halinde gerçekleşecek olan Marmaracık Kampında Organizasyon Hizmet Alımı" ihalesini Ambiyans Organizasyon Turizm Oto Kiralama Otomotiv Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 720.270 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/295466).
- İhale Kayıt No
- 2021/295466
- Kazanan firma
- Ambiyans Organizasyon Turizm Oto Kiralama Otomotiv Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺720.270
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 29.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/295466 · Sonuç tarihi: 29.07.2021
İhalenin konusu
İl Müdürlüğümüzce organize edilen ve 05 Temmuz -18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Marmaracık Kampı Organizasyon Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ambiyans Organizasyon Turizm Oto Kiralama Otomotiv Gıda İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺179.542.528.
- İdare hakkında: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.