1 Adet Filtre Pres Temini ve Montajı
1 Adet Filtre Pres Temini ve Montajı ihalesi (İKN 2020/364000) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/364000
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/364000 · Sonuç tarihi: 14.09.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺627.043.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti — ₺75.551
Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti — ₺551.492
Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
1 Adet Filtre Pres Temini ve Montajı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti, ₺75.551; 2. kısım: Miyay Elektronik Makina Otomasyon ve Proses İnşaat Turizm San Ltd Şti, ₺551.492.
ALINACAKTIR ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet Teleskopik Forklift (Telehandler) Alımı — MST Satış Pazarlama ve Yatırım Anonim Şirketi, ₺84.500 (24.05.2022)
- Ensival Moret Marka Ağır Hizmet Tipi Çamur Pompaları İle Sirkülasyon Pompalarına Ait Yedek Parçaların Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺157.600 (04.08.2022)
- Sodyum Hidroksit (NaOH) Temini ve Nakliyesi — MNG Kimyevi Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺294.000 (16.02.2022)
- 3000 Ton Endüstriyel Sodyum Klorür — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.044.000 (18.11.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →