Kamu İhaleleri

1 Bölge Demiryolu Bakım Müdürlüğü Mıntıkasındaki Mithatpaşa- Adapazarı Arası 4 Adet Hemzemin Geçit Bekçiliği Hizmeti Alımı İşi

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME tarafından açılan "1 Bölge Demiryolu Bakım Müdürlüğü Mıntıkasındaki Mithatpaşa- Adapazarı Arası 4 Adet Hemzemin Geçit Bekçiliği Hizmeti Alımı İşi" ihalesini Er-En Grup Temizlik Plastik Makina Elektrik İnşaat Turizm Taşımacılık İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi 717.999,96 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2022/454320).

İhale Kayıt No
2022/454320
Kazanan firma
Er-En Grup Temizlik Plastik Makina Elektrik İnşaat Turizm Taşımacılık İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺718.000
İstekli sayısı
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
30.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/454320 · Sonuç tarihi: 30.05.2022

İhalenin konusu

1.Bölge Demiryolu Bakım Müdürlüğü Mıntıkasındaki Mithatpaşa- Adapazarı Arası 4 Adet Hemzemin Geçitde 01.06.2022 - 31.12.2022 (takvim günleri) tarihleri arasında 12 kişi ile 7 Aylık Hemzemin Bekçiliği yürütülmesi için Hizmeti Alımı İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Er-En Grup Temizlik Plastik Makina Elektrik İnşaat Turizm Taşımacılık İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →