Kamu İhaleleri

1'inci Ana Jet Üs Komutanlığı Muhtelif Kaplamalı Saha Onarımları Asfalt Kazıma İşi

İnşaat / Yapım İşleri

1.Hv.İs.İnş.Tb.K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları tarafından açılan "1'inci Ana Jet Üs Komutanlığı Muhtelif Kaplamalı Saha Onarımları Asfalt Kazıma İşi" ihalesini Karakaya Harfiyat İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd.Şti. 392.868,3 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/540971).

İhale Kayıt No
2022/540971
Kazanan firma
Karakaya Harfiyat İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺392.868
İstekli sayısı
5
İl
Eskişehir
Sonuç tarihi
27.07.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/540971 · Sonuç tarihi: 27.07.2022

İhalenin konusu

1’inci Etap 01 Ağustos 2022 Tarihinden İtibaren 3'Nolu Taksi Yolu 3844,50 Metreküp, 2’nci Etap 25 Eylül 2022 Tarihinden İtibaren 4'Nolu Taksi Yolu 1072,50 Metreküp Kazıma Hizmeti

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Karakaya Harfiyat İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →