1 Ocak 2026-31 Aralık 2026 Tarihleri Arası 12 Ay Süreli 6 Temizlik ve Servis Elemanı ve 2 Ön Büro Personeli ile 1 Aşçı Yardımcısı
Temizlik ve Çevre HizmetleriÖğretmen Evleri Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "1 Ocak 2026-31 Aralık 2026 Tarihleri Arası 12 Ay Süreli 6 Temizlik ve Servis Elemanı ve 2 Ön Büro Personeli ile 1 Aşçı Yardımcısı" ihalesini Ses Karadeniz Temizlik İnşaat Gıda Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi 3.645.208,56 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1989626).
- İhale Kayıt No
- 2025/1989626
- Kazanan firma
- Ses Karadeniz Temizlik İnşaat Gıda Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.645.209
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Amasya
- Sonuç tarihi
- 07.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1989626 · Sonuç tarihi: 07.01.2026
İhalenin konusu
3 Servis Personeli 3 Temizlik Personeli 2 Ön Büro Personeli 1 Aşçı Yardımcısı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Temizlik ve Çevre Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- İdare hakkında: Öğretmen Evleri Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.