10 Araç Sürücüsü Çalıştırılması Hizmeti
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından açılan "10 Araç Sürücüsü Çalıştırılması Hizmeti" ihalesini Nizam Temizlik Rehab Gıd.İnş.Nak.Tur.Hay.San.Ve Tic.Ltd.Şti. 923.834,7 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/600146).
- İhale Kayıt No
- 2021/600146
- Kazanan firma
- Nizam Temizlik Rehab Gıd.İnş.Nak.Tur.Hay.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺923.835
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 02.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/600146 · Sonuç tarihi: 02.12.2021
İhalenin konusu
10 Araç Sürücüsünün (01.01.2022-31.12.2022) tarihleri arasında 12 ay çalıştırılması hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 35 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Nizam Temizlik Rehab Gıd.İnş.Nak.Tur.Hay.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →