10 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf10 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/439769) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/439769
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/439769 · Sonuç tarihi: 22.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 34 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺26.980.945.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Diyarbakır Gazi Yaşargil Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺45.000 (3 istekli)
Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.800 (1 istekli)
Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
10 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000; 2. kısım: Zenda Medikal Elektronik İnşaat Temizlik Gıda Pazarlama Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.800.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Diyarbakır Gazi Yaşargil Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 33 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺123.000 (25.07.2022)
- 21 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, ₺126.000 (26.07.2022)
- 25 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Sasan Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺404.400 (06.07.2022)
- 2 Kalem Kırasiye Malzemesi (A4 ve A3 Kağıdı) Alımı — Diclesu Limited Şirketi, ₺510.000 (21.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 14 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Ser-Med Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000, Elazığ (02.09.2026)
- Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Çeşitli Birimlerin İhtiyacı Olan 63 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi — DR Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000, Van (29.07.2026)
- Moleküler Laboratuvarı 16 Kısım Cihaz — Biokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺45.000, Antalya (07.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →