10 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve Döşeme10 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2021/383025) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/383025
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/383025 · Sonuç tarihi: 07.09.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 46 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺41.836.647.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Buca Seyfi Demirsoy Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺95.580 (3 istekli)
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺21.239 (2 istekli)
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺134.673 (3 istekli)
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
10 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺95.580; 2. kısım: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺21.239; 3. kısım: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺134.673.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Buca Seyfi Demirsoy Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 23 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Anespine Sağlık Hizmetleri Eğitim Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, ₺90.000 (21.06.2021)
- 2022 Yılı 11 Aylık Taşıt Kiralama Hizmeti Alımı — Bir Lik Lojistik Servis Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺212.740 (02.02.2022)
- Sonuç Karşılığı Kan Gazı Cihaz Hizmeti Alımı — Defne Kimyevi ve Tıbbi Ürünler Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺389.400 (16.02.2022)
- Çamaşır Yıkama, Kurutma, Ütüleme ve Paketleme Hizmet Alımı — Ergülteks Temizlik Tekstil Gıda Tıbbi Cihaz Giyim Çamaşır Yıkama Kurutma Ütüleme İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺696.000 (31.01.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- ÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi Demirbaş ve Sarf Malzeme Alımı (2026) — Yeldan Tıbbi Malzemeler Ticaret Limited Şirketi, ₺95.790, Adana (11.08.2026)
- TIBBİ SARF, DEZENFEKTAN VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺96.000, İstanbul (21.06.2021)
- 2026 - 2027 Temizlik Malzemesi Alımı — Ak Teknik Ambalaj Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺96.608, Ordu (07.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →