10 Kısım 18 Kalem Tıbbi Cihaz
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf10 Kısım 18 Kalem Tıbbi Cihaz ihalesi (İKN 2026/959346) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/959346
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/959346 · Sonuç tarihi: 27.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tekservis Teknik ve Tıbbı Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.432.200.
- İdare hakkında: Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tekservis Teknik ve Tıbbı Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺9.825.200 (7 istekli)
Tekservis Teknik ve Tıbbı Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Bestmed Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺6.475.000 (7 istekli)
Bestmed Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
10 Kısım 18 Kalem Tıbbi Cihaz ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tekservis Teknik ve Tıbbı Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺9.825.200; 2. kısım: Bestmed Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺6.475.000.
Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Klima Santrali Revizyon İşi — İDA Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Taahhüt Danışmanlık Enerji İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺8.400.000 (19.08.2026)
- 81 Kısım 109 Kalem Kit, Kimyasal ve Sarf Malzeme — Dirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.748.500 (27.08.2026)
- 4 Kısım 15 Kalem Kit Kimyasal Malzeme — Hemakim Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺6.320.000 (12.08.2026)
- 17 Kısım 31 Kalem Sarf ve Kit Malzeme — Kuzey Büro Malzemeleri Kırtasiye Gıda Tıbbi Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.211.200 (20.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Ordu Şehir Hastanesi 20 Kalem Patoloji Malzeme Alımı — DBS Med Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺9.815.000, Ordu (27.08.2026)
- Tıbbi Gazlar — Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi, ₺9.805.400, İzmir (11.02.2026)
- 2025 Yılı Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ve KBB Anabilim Dalına Cerrahi Set Alımı — Kalden Medikal Araçlar Sağlık Hizmetleri ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺9.845.282, Hatay (31.10.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →