10 Kısım ve 12 Kalemden Oluşan Bilişim Malzemeleri Alımı
Yazılım ve Bilgi Sistemleri10 Kısım ve 12 Kalemden Oluşan Bilişim Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2020/268616) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/268616
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/268616 · Sonuç tarihi: 21.08.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İnfotürk Bilgisayar.Elektronik Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.957.070.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İnfotürk Bilgisayar.Elektronik Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti — ₺153.950
İnfotürk Bilgisayar.Elektronik Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Arjeta Bilişim Yazılım Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺504.880
Arjeta Bilişim Yazılım Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
10 Kısım ve 12 Kalemden Oluşan Bilişim Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İnfotürk Bilgisayar.Elektronik Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺153.950; 2. kısım: Arjeta Bilişim Yazılım Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺504.880.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne Ait İçme Suyu Tesislerinde Kuyu İle Su Deposu Arasında İletişim Sağlanabilmesi İçin Kuyu Depo Otomasyon Sistemi Alım İşi — Sakin Telefon San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺154.700, Şanlıurfa (01.04.2021)
- BİLİŞİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺157.335, Ankara (21.01.2020)
- BİLİŞİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Trnetwork BiliĢim DanıĢmanlık ve Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺162.607, Gaziantep (28.11.2019)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →