Kamu İhaleleri

1000 kW ve 1400 kW Motor Bakım Sarımının Yapılması Hizmet Alım İşi

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından açılan "1000 kW ve 1400 kW Motor Bakım Sarımının Yapılması Hizmet Alım İşi" ihalesini Tuğran Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 4.385.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/1146245).

İhale Kayıt No
2026/1146245
Kazanan firma
Tuğran Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺4.385.000
İstekli sayısı
3
İl
Gaziantep
Sonuç tarihi
25.08.2026

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1146245 · Sonuç tarihi: 25.08.2026

İhalenin konusu

1) 1400 kW, 31.5/10 kV Elektrık Motorunun Sarım ve Bakımının Yapılması (2 Adet) 2) 1000 kW, 31.5/10 kV Elektrık Motorunun Izolasyonunun ve Bakımının Yapılması (3 Adet)

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Tuğran Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →