11 Grup 78 Kalem Elektrik, İnşaat, Kereste, Avadanlık ve İş Güvenliği Malzemesi Alımı
Giyim ve Tekstil11 Grup 78 Kalem Elektrik, İnşaat, Kereste, Avadanlık ve İş Güvenliği Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2020/502811) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/502811
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/502811 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karyağdı Elektrik İnşaat Turizm Medikal Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺14.288.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Karyağdı Elektrik İnşaat Turizm Medikal Tic.Ltd.Şti. — ₺11.508
Karyağdı Elektrik İnşaat Turizm Medikal Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺571.600
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
11 Grup 78 Kalem Elektrik, İnşaat, Kereste, Avadanlık ve İş Güvenliği Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Karyağdı Elektrik İnşaat Turizm Medikal Tic.Ltd.Şti., ₺11.508; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺571.600.
İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 42 Grup 234 Kalem Kimyasal Malzeme Alımı — İnterlab Laboratuar Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.931 (17.11.2020)
- 3 Grup İnşaat, Kereste, Hırdavat, İş Güvenliği Malzemesi, Beton Bordür Taşı, Kilitli Parke Taşı ve 03 mm Kırma Taş Tozu Alımı — Mantola Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Üretim Gıda Taşıma Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.461 (22.09.2020)
- 24 Grup Bilgisayar Malzemesi, Laboratuvar Cihazları ve Atölye Gereçleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺166.210 (26.11.2020)
- ODTÜ Spor Müdürlüğü 2022 Yılı 2 Kalem Araç Kiralama Hizmet Alımı — Genol Gıda İnşaat Turizm Hayvancılık Nakliyat Taşımacılık Tekstil Dayanıklı Tüketim ve Otomotiv San Tic Ltd Şti, ₺363.500 (26.11.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- TEK MASKE–TEK KULLANIMLIK TULUM VE — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.215, Burdur (21.02.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ, KUMAŞ VE MEFRUŞAT SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.900, Batman (06.10.2021)
- KIŞLIK KORUYUCU GİYİM EŞYALARI SATIN ALINACAKTIR — Foma Yapı Deri Tekstil Hayvancılık Besicilik Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺13.054, Kahramanmaraş (03.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →