11 Kalem E 5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri ve CER Motor Üfürücü Kompansatörü
11 Kalem E 5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri ve CER Motor Üfürücü Kompansatörü ihalesi (İKN 2025/2184249) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2184249
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2184249 · Sonuç tarihi: 14.01.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.519.410.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺853.050
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.432.250
MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
11 Kalem E 5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri ve CER Motor Üfürücü Kompansatörü ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺853.050; 2. kısım: MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.432.250.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet CNC Yatay Freze Tezgahı — Taret CNC Takım Tezgahları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺890.000 (21.05.2026)
- 19 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — TS Makina Sanayi İth İhr Paz Ticaret Limited Şirketi, ₺813.980 (09.04.2026)
- 2 Kalem Monoblok Gövde — Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺809.000 (29.04.2026)
- 4 Kalem E5000 Boji Ham Malzemesi — GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺910.242 (17.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →