11 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi
11 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi ihalesi (İKN 2025/2142347) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2142347
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2142347 · Sonuç tarihi: 06.01.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺96.550.744.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺1.759.932
Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.571.834
GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺23.026
İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
11 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.759.932; 2. kısım: GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.571.834; 3. kısım: İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺23.026.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi — İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.748.634 (24.12.2025)
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemesi — Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.140.400 (14.01.2026)
- 57 Kalem E5000 Muhtelif Lokomotif Boruları — Bekel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.002.040 (05.01.2026)
- 30 Kalem E5000 Lokomotif Kelepçeleri — Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları İmalat İthalat İhracat İnşaat Metal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺778.753 (22.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →