111 Kalem İmmünohistokimyasal Kit ve Kit Karşılığı Cihaz Alımı
111 Kalem İmmünohistokimyasal Kit ve Kit Karşılığı Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/23246) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/23246
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/23246 · Sonuç tarihi: 29.03.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ser-Med Tıbbi Cih.İth.İhr.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.336.586.
- İdare hakkında: Ordu İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 133 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ser-Med Tıbbi Cih.İth.İhr.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺705.134
Ser-Med Tıbbi Cih.İth.İhr.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. — ₺34.941
Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺207.600
Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
111 Kalem İmmünohistokimyasal Kit ve Kit Karşılığı Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ser-Med Tıbbi Cih.İth.İhr.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺705.134; 2. kısım: Detay Medikal ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti., ₺34.941; 3. kısım: Biogen Medikal Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi, ₺207.600.
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2025 Yılı 12 Aylık Patolji Sarf Malzeme Alımı — Facepath Patoloji Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺697.597 (23.10.2025)
- Perşembe İlçe Sağlık Müdürlüğü Binasının Perşembe İlçe Devlet Hastanesine Dönüşümü Yapım — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺728.000 (06.05.2021)
- 2026 Yılı Basılı Form ve Defter Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺659.018 (29.06.2026)
- Halk Sağlığı Laboratuvarı 42 Kalem Malzeme Alımı — Ceymed Özel Sağlık Hizmetleri Medikal Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺600.407 (31.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →