12 Ay Süreli (01012022-31122022) 5 Kısım 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmet
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "12 Ay Süreli (01012022-31122022) 5 Kısım 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmet" ihalesini Burakgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 387.240 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/698315).
- İhale Kayıt No
- 2021/698315
- Kazanan firma
- Burakgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺387.240
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Kilis
- Sonuç tarihi
- 20.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/698315 · Sonuç tarihi: 20.12.2021
İhalenin konusu
12 Ay Süreli (01.01.2022-31.12.2022) 5 Kısım 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmet Alımı İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺387.240 — İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (2.793.080 ₺) %86 altında.
- Kazananın karnesi: Burakgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.550.413.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 39 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Burakgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →