12 Aylık 4 Kısım 135 Kalem Kuru - Yaş Gıda Alımı
Gıda ve İçecek12 Aylık 4 Kısım 135 Kalem Kuru - Yaş Gıda Alımı ihalesi (İKN 2021/309949) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/309949
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ağrı
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/309949 · Sonuç tarihi: 26.07.2021
İhalenin konusu
4 Kısım 135 Kalem Kuru - Yaş Gıda
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 61 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺119.766 (3 istekli)
2. kısım
Yaşaz Gıda Taşımacılık Temizlik Sağlık İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi — ₺348.784 (3 istekli)
Yaşaz Gıda Taşımacılık Temizlik Sağlık İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
12 Aylık 4 Kısım 135 Kalem Kuru - Yaş Gıda Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺119.766; 2. kısım: Yaşaz Gıda Taşımacılık Temizlik Sağlık İnşaat Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺348.784.
Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin 4 Aylık İhtiyacı Olan 12 Kalem (Enteral Beslenme-İlaç) Mal Alımı İşi — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama Anonim Şirketi, ₺125.762 (21.01.2026)
- Doğubayazıt Dr Yaşar Eryılmaz İlçe Devlet Hastanesi İçin Diyaliz Hastaları Taşıma ve Nakli Hizmet Alımı İşi — Mefser Turizm San.Ve Dış Tic. A.Ş., ₺175.200 (18.02.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin 8 Aylık İhtiyacı Olan Kırtasiye ve Temizlik Malzemeleri - Biyomedikal ve Ayniyat Tüketim Malzemeleri Mal Alım İşi İhalesi — ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.136 (19.02.2026)
- Eleşkirt İlçe Devlet Hastanesinin İhtiyacı Olan 24 Aylık Diyaliz Hastaları Taşıma Hizmet Alımı — MCK Tur Otomotiv İnşaat Temizlik Gıda Taahhüt Sosyal Hizmetler Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺265.600 (07.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu 21 Kalem Sebze ve 5 Kalem Toplam 26 Kalem 2 Kısım Gıda Alımı — Çınpa Gıda ve Meşrubat Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti., ₺116.544, Düzce (28.12.2020)
- Dumlupınar Üniversitesi Birimleri İçin Temizlik Malzemesi, SSD ve Laboratuvar Sarf Malzemesi — RS Analitik Medikal Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺115.673, Kütahya (28.08.2026)
- Gıda ve Mutfak Malzemesi Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺115.500, Van (23.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →