12 Kalem CER Motoru ve Elektrik Kömürü
Yakıt, Elektrik ve Enerji12 Kalem CER Motoru ve Elektrik Kömürü ihalesi (İKN 2026/80428) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/80428
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/80428 · Sonuç tarihi: 09.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺88.786.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺57.250
Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺11.600
Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
12 Kalem CER Motoru ve Elektrik Kömürü ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺57.250; 2. kısım: Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.600.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem Egzoz Susturucusu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺54.560 (12.05.2026)
- 50 Adet GM Taşıyıcı Bronz Yatak — EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺61.300 (03.04.2026)
- 2 Adet DE 24000 Soğutma Ünitesi — Ak Çelik Eşya İmalat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺66.000 (05.05.2026)
- 4 Kalem Dizel Motor Yağı ve Hidrolik Yağı — Baykul Madeni Yağ Endüstri Tarım İnşaat Limited Şirketi, ₺67.212 (06.05.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- Akaryakıt ve Madeni Yağ Alımı — EYS Saray Petrol Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺57.117, Tekirdağ (30.12.2020)
- Madeni Yağ, Filtre ve Arazöz Pompası Yedek Parçaları Alımı — On Filtre Otomotiv Yedek Parç.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺56.985, Mersin (12.04.2022)
- EÜAŞ 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Kireç Ve Kömür Sisteminde Kullanılan Redüktörlerin (Motorsuz) Belirtilen Miktar Ve Özelliklerde İmalatı/Tedariği Ve İşletmemiz Ambarına Teslimi İşi — Of Endüstri Ekipmanları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺55.000, Çanakkale (06.03.2020)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →