12 Kalem Muhtelif Döküm Malzeme
12 Kalem Muhtelif Döküm Malzeme ihalesi (İKN 2022/273615) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/273615
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/273615 · Sonuç tarihi: 03.06.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.379.600.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺41.580
Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mentor Lokomotif ve Vagon Parçaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺223.377
Mentor Lokomotif ve Vagon Parçaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
12 Kalem Muhtelif Döküm Malzeme ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺41.580; 2. kısım: Mentor Lokomotif ve Vagon Parçaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺223.377.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 10 Kalem Muhtelif Kaynaklı Malzeme — AK Çelik Eşya İmalat Taah.Tic.ve San.Ltd.Şti., ₺40.000 (09.05.2022)
- 20 Adet Makinist Bilgilendirme Ekranı — Lima Endüstriyel Bilgisayar Hizm.ve Tic.Ltd.Şti., ₺69.400 (10.05.2022)
- 34 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Hermetal Makina Yedek Par.San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺78.860 (04.04.2022)
- 24 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺112.000 (03.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →