12 Kısım 26 Kalem Bulgu Taşıma, Koruma Ve Güvenlik Malzemesi
12 Kısım 26 Kalem Bulgu Taşıma, Koruma Ve Güvenlik Malzemesi ihalesi (İKN 2021/252274) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/252274
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Bitlis
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/252274 · Sonuç tarihi: 24.08.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İMS Girişim Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺182.130.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 16 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İMS Girişim Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺54.280 (2 istekli)
İMS Girişim Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺99.015 (4 istekli)
3. kısım
Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺184.010 (1 istekli)
Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
12 Kısım 26 Kalem Bulgu Taşıma, Koruma Ve Güvenlik Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İMS Girişim Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺54.280; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺99.015; 3. kısım: Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺184.010.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 8 Kısım Günlük Gıda Maddesi — Yörükoğlu Süt Ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺96.900 (06.05.2021)
- 10 Kısım Kağıt — Ege-Met Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺318.800 (15.09.2021)
- 2 Kalem Dikimevi Malzemesi — TBR Makina Savunma Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺636.480 (16.02.2022)
- 120000 kg Ekmek — Cihangir Unlu Mamülleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺658.800 (21.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →