13 Kalem Cihaz ve Cerrahi Alet Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf13 Kalem Cihaz ve Cerrahi Alet Alımı ihalesi (İKN 2026/1251143) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1251143
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1251143 · Sonuç tarihi: 28.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 115 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺96.650 (11 istekli)
2. kısım
Reda Hastane Donanımları ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺165.000 (11 istekli)
Reda Hastane Donanımları ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
13 Kalem Cihaz ve Cerrahi Alet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺96.650; 2. kısım: Reda Hastane Donanımları ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺165.000.
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 4 Kalem PCR Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Kudret Biyoteknolojik Ürünler ve Kimya Sanayi Dış Tic.A.Ş., ₺77.800 (07.06.2021)
- 39 Kalem Sağlıklı Hayat Merkezleri İçin Cihaz ve Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.000 (21.04.2026)
- 154 kalem kırtasiye malzemesi, basılı form, medikal sarf ve mefruşat alımı — Yanar Kazan Makina ĠnĢaat Ta.Ġm.San.ve Tic.Ltd.ġti., ₺53.929 (25.02.2021)
- 6 Kalem PCR Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Kudret Biyoteknolojik Ürünler ve Kimya Sanayi Dış Tic.A.Ş., ₺50.400 (02.09.2020)
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 45 Kalem Tıbbi Sarf ve Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı İhalesi — Selçuk Çelik Kimya Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺96.750, Adana (24.10.2025)
- 97 Kalem Biyomedikal ve Laboratuvar Sarf Malzeme Alım İşi — Bioject Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺96.500, Rize (24.06.2026)
- 53 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Stryker Tıbbi Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺96.480, Van (16.07.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →